نخستین همایش اعجاز قرآن برگزار می شود

مدیر انجمن علمی اعجاز قرآن کریم گفت: نخستین همایش اعجاز قرآن با هدف تحقیق و رمزگشایی از ابعاد گوناگون قرآن کریم 13 اردیبهشت در دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد.

1391/01/29 - 17:41

'علیرضا طالب پور' در گفت وگو با خبرنگار معارف ایرنا افزود: نخستین همایش اعجاز قرآن درباره مباحث نظری اعجاز، اعجاز علمی قرآن، اعجاز لفظی قرآن و سیستم های قرآن در قالب مقالات تمامی محققین موضوع اعجاز قرآن برگزار می‌شود.

وی با بیان این که اعجاز قرآن سرمایه ای برای تمام مسلمانان است، ادامه داد: در کشورهای عربی تاکنون 10 همایش در این زمینه برگزار شده و در سال های اخیر در جمهوری اسلامی ایران نیز استقبال خوبی از نشست های علمی در زمینه اعجاز قرآن شده است.

طالب پور یادآورشد: تقویت ایمان مومنین و فراخوان طالبین حق و حقیقت از آثار و نتایج معجزه است و پیامبر خدا (ص) برای اثبات ادعای خود معجزه آورد که برخی با فطرت پاک ایمان می آورند و نیازی به معجزه ندارند ولی این اعجاز باعث افزایش ایمان آنان می شود.

رییس همایش اعجاز قرآن همچنین گفت: انجمن علمی اعجاز قرآن زیر نظر وزارت علوم و پژوهشکده اعجاز قرآن وابسته به دانشگاه شهید بهشتی در جهت شناخت و بررسی اعجاز قرآن فعالیت می کنند و این موضوع در سال های اخیر به عنوان یک مجموعه میان رشته ای با استقبال خوب اندیشمندان و متخصصین علوم مختلف روبرو بوده است.

طالب پور با بیان این که نخستین همایش اعجاز قرآن با همکاری دانشگاه و حوزه علمیه در سطح بین المللی برگزار می شود، افزود: روش برگزاری اینگونه همایش های علمی به گونه ای است که حتی کسانی که اعتقادی به قرآن و روایات ندارند، به شیوه علمی مطالب را می پذیرند.

متقاضیان برای ثبت نام و حضور در این همایش، می توانند به سایت انجمن علمی اعجاز قرآن به نشانی www.miracleofguran.org مراجعه کنند.

منبع : ایرنا

/ 7 نظر / 6 بازدید
محمدی

سلام وبلاگ جالب و ژر محتوایی دارید با اجازه شما را لینک کردم .اگر میشه شما هم من را لینک کنید.

محمدی

سلام وبلاگ جالب و ژر محتوایی دارید با اجازه شما را لینک کردم .اگر میشه شما هم من را لینک کنید.

عاشق مهدی (عج)

سلام.وب قشنگی دارید.لطفا به وب من هم سر بزنید و اگر با تبادل لینک موافق هستید بفرمایید.

قرآن و عترت

سلام وبلاگ مفیدی دارین من شمارو لینک میکنم [گل]

هادی

الهَزلُ فکاههُ السُّفَهاءِ، وَ صَناعَهُ الجُهّال». (الدرّه الباهره، ص ۴۲، بحارالانوار، ج ۷۵، ص ۳۶۹، ح ۲۰، حیاه الامام على الهادى، ص ۱۶۱) مسخره کردن و شوخي ‏هاى بي ‏مورد، از بي خردى و کار انسانهاى نادان است. سلام بااندرزهاي درخشان از امام نقي عليه السلام به روزم. لطفا با قرار دادن كد لوگوي جانم فداي امام نقي عليه السلام نام خود را جزءفدائيان امام هادي عليه السلام ثبت كنيد. ياعلي

info@desktoplink.net

در این سیستم اشتراک گذری 5000 بازدید را به وبلاگ شما اختصاص داده ایم جهت آشنایی با ما به لینک زیر مراجعه کنید *** 09365742939 *** لینک وبلاگتان را در برنامه قرار دهید تا دیگران از طریق آن از وبلاگتان بازدید کنند مراحل استفاده از این برنامه : 1 – رفتن به سایت http://www.desktoplink.net 2 – مطالعه مطالب مندرج 3 – رفتن به صفحه دانلود 4 – در این صفحه اگر روی سیستم شما برنامه silverlight شرکت مایکروسافت نصب نباشد با نمایش پیغام شما را دعوت به دانلود برنامه سیلور لایت می کند که حجم آن بسیار کم است. در صورتیکه قبلا آن را نصب کرده اید از شما برای نصب برنامه یک آدرس ایمیل می خواهد و... 5 – ثبت نام کنید و از این به بعد از تمام اخبار و لینکهایش و امکاناتش لذت ببرید 6- بعد از ورود برای آزمایش به قسمت افزایش اعتبار بروید و کاربر برنزی "رایگان" را انتخاب کنید – مشخصات ، پیشنهادات و ایرادهای خود را به ایمیل زیر ارسال فرمایید info@desktoplink.net

حمیدی

با مطلبی تحت عنوان چرا دشمنان امام هادی را انتخاب کردند؟ منتظر حضور و نظرتون هستم. و همچنین اگر مایل به تبادل لینک هستید خبر بدید.